czwartek, 30 grudnia 2010

postheadericon krioterapia

Na bóle ścięgna achillesa przeważnie pomagały mi okłady z lodu, czyli mrożenie lub popularnie mówiąc krioterapia. Jako, że jeszcze lekko czuję tę dolegliwość po dzisiejszym treningiem, który ciężko mi określić czym był, ponieważ w lesie było tyle śniegu, że musiałem zwyczajnie maszerować... postanowiłem lekko przymrozić achillesy.

było to ciekawe i oryginalne posunięcie, które będę stosował częściej, jednakże na przyszłość będę musiał do tego lepiej podejść pod względem logistyki, ponieważ dziś było to nazbyt spontanicznie :) Polecam każdemu, szczególnie po ciężkich i mocnych treningach. 

Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...