wtorek, 7 grudnia 2010

postheadericon armwarmer

Armwarmer - czyli ocieplacz na przedramię, albo ocieplacze na przedramiona. Jakiś czas temu usilnie ich poszukiwałem w sieci, przed jesiennymi startami, kiedy nie wiadomo, jak trafić z pogodą i jak się ubrać na start. Często zarówno mi, jak i Iwonie marzły przedramiona na zawodach, pomimo że temperatura nie była za niska, więc coś trzeba było z tym zrobić. Znalazłem w sklepie kolarskim (www.primal.pl) armwarmer, w uniwersalnym czarnym kolorze, ocieplane z silikonową gumką, która uniemożliwia osuwanie się ocieplaczy w dół. Pierwszy test był w Dębnie.

Był to strzał w dziesiątkę. Pomimo porywistego i zimnego wiatru, biegło się w komfortowych warunkach, patrząc na ciepłotę ciała. Kolejny bieg, na którym stosowałem armwarmer to Gdańsk biega, listopadowe popołudnie, pogoda zimna a ubrany byłem podobnie. Koszulka z krótkim rękawkiem, na niej startówka i ocieplacze :) Warto zainwestować i zakupić sobie armwamery, nie są drogie a nie wiadomo kiedy mogą się przydać.

Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...