wtorek, 28 grudnia 2010

postheadericon 0km "zero km"

Zero km - tyle zrobiłem w ostatnim tygodniu, niestety... a do tego przybyło mnie o 2,5kg... życie jest ciężkie. Przez ten tydzień borykałem się z bólem w prawym achillesie i bólem w okolicy nerwu kulszowego. Wczoraj zrobiłem pierwszy trening, spokojne 11km... było niby ok, ale nie czułem się jeszcze super. Biegło mi się ciężko, jak małemu słonikowi, HR było oczywiście podwyższone, bo jakby inaczej i byłem jeszcze lekko pospinany w obręczy biodrowej, chyba będę musiał udać się do lekarza na małą akupunkturę, która zawsze mi w tym przypadku pomagała. Dziś idziemy z kumplem z Wrocka na wybieganko i jakieś delikatne rytmy, zobaczę jak będę się czuł... ale to wszystko to pikuś, o 17:45 idę na pływalnię, będzie to pierwszy trening (pływacki) z triathlonistami... będzie się działo :) Mam nadzieję, że wyjdę z wody o własnych siłach.
ONLY STRONG SURVIVE!!!

Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...