czwartek, 15 kwietnia 2010

postheadericon ...sprawdzian BNP

W środę, na zmęczeniu po 400 setkach i niedzielnym dołującym treningu, postanowiłem zaryzykować i zobaczyć w jakiej jestem dyspozycji. Postanowiłem na czarnej drodze polecieć dłuższy trening z kilkoma kawałkami mocniejszego II zakresu. Dobiegłem do szosy i dalej do "8km", czyli wyszło na początek 18km OWB1, jak na fakt, że było sporo pod górkę, czternacha wyszła po 4'32 na HRavg 154.
Po 14km rozpocząłem WB2 8km na HR "okołomaratońskim", jak wyszło... nie najlepiej. Pierwsza czwórka po 3:47 a kolejna po 3:49. Luzu nie było, to oczywiste, bo niby skąd miałby być, ale czułem że to nie jest to i należą mi się kilka dni bardzo spokojnego biegania.
Dziś postanowiłem odpocząć i podreptać w dosłownym tego słowa znaczeniu po lesie.
Z nóżki na nóżkę, z uśmiechem na twarzy, człap - człap zrobiłem 11km po 5'26/km na średnim tętnie 138. Trzeba odpocząć, bo od przyszłego tygodnia trzeba zacząć znowu troszkę więcej biegać.
...najważniejszym środkiem treningowym jest odpoczynek!

Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...