czwartek, 15 kwietnia 2010

postheadericon GöteborgsVarvet Half Marathon 2010

22 maja, w sobotę trzeba będzie wziąć się za ostre bieganie. Maraton na wiosnę nie wyszedł, najwidoczniej tak musiało być, więc mogę spokojnie przygotowywać się do Goteborga na połówkę. Po drodze dwa krótsze starty, 3 maja Sztum 6,6km i najprawdopodobniej 15 maja Szpęgawsk ~5km. Trasa w Szwecji nie należy do najłatwiejszych, jest trochę podbiegów (http://www.runsaturday.com/Map/Create/Course/1649)  i może być ciepło, ale cóż, jak Keniole potrafią biegać tam 1:01 to ja nie dam pobiec szybko? No Risk - No Fun!
Statystyka półmaratonu... będzie ciasno ;)

Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...