środa, 21 kwietnia 2010

postheadericon Turystycznie

Wczorajszy trening przebiegał w iście turystycznym wydaniu. Po odstawieniu białego WRC do mechanika (padł sworzeń w lewym zawieszeniu) ruszyłem przed siebie do lasu. Wybiegłem z Wejherowa, przeleciałem przez Bolszewo, dobiegłem do Orla i zacząłem się kierować w stronę lasu. Oczywiście zgubiłem się między jakimiś domkami, gdzie były same szczekające burki. Nie wiedziałem, jak mam lecieć, to przyciąłem przez jakieś pole, następnie starą leśną przecinką i dalej biegłem na "kierunek" jakimiś dziwnymi ścieżkami. Lekko się ściemniało i byłem ciekaw, czy się wyrobię przed zmierzchem i czy przypadkowo nie zrobię jakiejś leśnej "trzydziestki" ;) Całe szczęście po jakiś 9kmwiedziałem, gdzie jestem i mogłem bezstresowo kontynuować leśną wycieczkę. Po drodze spłoszyłem stadko dzików i jakieś hałasujące w krzaczorach zwierzaki. Co było najbardziej pozytywnego w tym treningu, fakt że na prostych prędkość znów schodziła poniżej 4'30/km na HR ~145. Całość wyszła 15km po 4'42/km na średnim tętnie 148 :)

Dziś czeka mnie w końcu porządne tempo... :)

Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...