czwartek, 29 kwietnia 2010

postheadericon Hardcorowy weekend...

 Ostatnie kilka dni nieźle się na siebie nałożyło, sprawiając że nie wiele czasu było żeby spokojnie odpocząć i zrealizować trening na pełnym wypoczynku, zgodnie z planem. 
W piątek tradycyjnie do pracy wyszedłem o 6:30 a wróciłem po 22 :) Sobota... z rana szybki trening i do roboty - InterSport. Niedziela... 24km w tym 20km spokojnego II zakresu i za kółko...400km do W-wy przez M-k, Susz, Iławę. Poniedziałek... 400km w drugą stronę, lecz tym razem przez Stary Dzieżgoń. Wtorek tempo, środa...pobudka 1:55 i do roboty, atestacja tras Biegu Europejskiego i Nocnego Świętojańskiego. Zastanawiałem się, czy wogóle jest sens zrobić jakiś trening i zrobiłem, ale dla spokoju ducha biegłem na samopoczucie nie patrząc na zegarek. Wyszła 20stka po 4'48 na HRavg 144 w lesie po górkach na mega luzie...:) Podsumowując, jestem zmęczony i bolą mnie plecy, ale nie ma co. W poniedziałek start w Sztumie, będzie ciężko... a po Sztumie kolejny tydzień na pełnych obrotach, Igrzyska Miast Bliźniaczych i Bieg Europejski. Jazda na maxa.

Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...