czwartek, 13 maja 2010

postheadericon XXIX Puchar Wawelu. Olkusz 26-28.06.2010

...zgłoszenie zostało wysłane.

Ostatni raz startowałem na Wawelu w 2007 roku w Zakopcu, nie wiem co mnie podkusiło i zgłosiłem się do M21A ;) i lekko grzałem tyły. Niestety BnO to nie to, co ulica, chociaż w lesie spędziłem długie 10 lat... Zabrakło obiegania na mapie i w zróżnicowanym terenie, wyszło sporo błędów technicznych, więc tym razem zgodnie z hasłem "mierz siły na zamiary" profilaktycznie wystartuję w M21B.


Żeby nie było, jak 3 lata temu, zaopatrzyłem się w mapki do BnO (Zamkowa Góra, Gniewowo, Rezydencja) i po ostatnim starcie, 6 czerwca, zamierzam trochę przypomnieć sobie, jak wygląda las :) Czuję, że będzie wesoło.
Jako, że jesteśmy przy temacie BnO, zapraszam do lektury mojego artykułu na portalu bieganie.pl, gdzie przedstawiłem po krótce o co w tym całym "BnO" chodzi.
ENJOY ORIENTEERING!

Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...