czwartek, 13 maja 2010

postheadericon Miał być trening, wyszła... lipaWczoraj od rana padało, grzmiło i zanosiło się na burzę... Po pracy zebrałem się szybko do domu i pojechałem na "czarną drogę". Miała byc szóstka i 15 dwusetek...  Po niespełna 4km jak się rozpadało, jak zaczęło błyskać i grzmieć... masakra. Zrobiłem 5km wybiegania i 1km, lekko mocniej i to akurat w najgorszym miejscu, z "3 do 2km", kto biega na "czarnej" wie, jakie są tam podbiegi. 1km wyszedł w 3'15 bez większego zająknięcia, nie wspomnę, że byłem mokry i ciekło ze mnie jak z kranu... Najwidoczniej tak miało być :)

Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...