wtorek, 4 maja 2010

postheadericon Po drugiej stronie torów...

Wybrałem się dziś polatać po nowych terenach, pobiegłem na drugą stronę torów. Wykorzystałem okazję, że dostałem od trenera mapę do BnO i ruszyłem... Było zajefajnie Góry, góreczki, dolinki, ścieżki, drogi, dróżki, rewelacja :) Dawno nie miałem mapy w ręku i znacznie to odczułem, to nie było to, co w latach 90-tych i początkach 2000 roku, kiedy biegałem wycieczki biegowe jednocześnie ucząc się np. antropologii. Notatki miałem w ręku oczywiście w przezroczystej koszulce A5 :)
Na początku biegło się ciężko. Człapałem z nóżki na nóżkę i chyba trawiłem niedawno zjedzony obiad i przemielałem wczorajsze ścigańsko. Po wyjściu z lasu i wejściu na ulicę... poczułem prędkość. Od razu wszedłem na 4'30 i szybciej...
Zrobiłem w sumie 18km, średnia wyszła słaba bo 4'55/km, ale patrząc jak i gdzie biegałem, to jestem zadowolony. Jutro w planie lekkie, delikatne BNP OWB1/BC1 może zakończone leciutkim WB2 i kilka przyspieszeń na koniec.
Po 6.06 wezmę się za BnO i przypomnę sobie stare dawne czasy :)

Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...