czwartek, 11 marca 2010

postheadericon Regeneracyjna dwudziecha

Po dwóch dniach mocnego biegania trzeba było dać organizmowi lekko odpocząć, wybrałem się więc na "leśną wycieczkę". Plan był taki, by człapać tak wolno jak się da, prosto przed siebie, przez las, spokojnie, z nóżki na nóżkę z uśmiechem na twarzy. Pokulałem się więc po Puszczy Darżlubskiej, po drogach wyjeżdżonych przez służby leśne i o dziwo większość z nich była wręcz stworzona do biegania. Człapałem naprawdę rekreacyjnie, tętno oscylowało w okolicy 140 ud/min a prędkość była często sporo wyższa niż 5'30/km. Wielu może zdziwić taki trening, ale kiedyś trzeba odpocząć i zregenerować się w truchcie a przy okazji spalić troszkę tłuszczy.

Zaliczyłem również jedną premię górską i po 22km kręcenia się po lesie, wróciłem do domu.
Całość treningu wyszła 22,3km po 5'11/km na średnim tętnie 138 :)

Najważniejszymi środkami treningowymi są:
REGENERACJA i ODPOCZYNEK!

Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...