wtorek, 3 maja 2011

postheadericon rower

TREK 2.1 i wszystko jasne. 

W niedzielę po raz pierwszy w życiu przypiąłem się do roweru i zacząłem przygodę na dwóch kółkach. Było ciekawie. Dziwne uczucie, jak ma się przypięte "na stałe" buty do pedałów i trzeba wytworzyć pewnego rodzaju automatyzm ruchu, przy sytuacjach niespodziewanych, jak czerwone światło, czy wjechanie samochodu w najmniej spodziewanym momencie... W niedzielę zrobiłem w sumie 20km roweru i pół godzinki później 12km biegu w lesie po górkach.
Nie szło mi najgorzej, ale czuję że sporo nauki przede mną. 

W poniedziałek postanowiłem wybrać się na dłuższą przejażdżkę. Odpaliłem rower i pojechałem do Gdyni przez Bieszkowice, czyli 35km w jedną stronę. Po drodze zaliczyłem 2 gleby, oczywiście na środku ulicy na skrzyżowaniu, co musiało dość komicznie wyglądać, ale dojechałem w jednym kawałku. Jechało się fajnie, ale dość ciężko gdyż trasa prowadziła po górach i pod wiatr, więc musiałem się zdrowo nakręcić. w jedną stronę jechałem 1:47 a w drugą 1:33 i nieźle bolał mnie zadek :) w sumie zrobiłem 70km... co jak na drugi raz rowerowania nie jest ani zdrowe, ani normalne. Muszę jeszcze trochę pokombinować z optymalnym ustawieniem bloków, siodełka, kierownicy i lekko wyregulować przerzutki, żeby wszystko grało jak należy. Jestem coraz bardziej ciekaw, jak wypadnę w Suszu... 

...a dziś czeka mnie start w Sztumie na 10km...lekko nie będzie ;) 

Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...