środa, 11 maja 2011

postheadericon MILKOSHAKE - odżywki i suplementy diety dla sportowców

Od kilku dni, dzięki firmie MILKOSHAKE mogę testować w moich przygotowaniach do triathlonu w Suszu nową gamę odżywek przeznaczoną dla sportowców, kulturystów i osób aktywnych.
Produkty z linii SPORTS zostały stworzone by zapewnić pełne wsparcie dla zawodników trenujących wyczynowo , a także zaawansowanych amatorów, niezależnie od dyscypliny sportu, którą reprezentują ani od fazy treningowej.

W skład linii SPORTS wchodzą trzy grupy produktów:

Odżywka BIAŁKOWA typu bulk, czyli preparat białkowy 47%, suplement diety, o zrównoważonej zawartości białka i węglowodanów, idealna odżywka do stosowania przed treningiem w fazie treningu siłowego - dla sportowców wyczynowych, w kulturystyce, dla zaawansowanych amatorów chcących zwiększyć masę i siłę mięśni.Doskonale uzupełnia dietę w czasie wzmożonego wysiłku fizycznego,  a także w przypadku deficytów kalorycznych. Zawiera transporter kreatynowy w celu zapewnienia jednoczesnego przyrostu tkanki mięśniowej. Dzięki zawartości preparatu wapniowego – wspomaga także układ kostno-stawowy, przeciążony podczas treningu, oraz dodatkowo zapobiega złamaniom kości związanym z nierównomiernym rozwojem układu mięśniowego i kostnego/ w szczególności u młodszych sportowców.
Dostarcza organizmowi wszystkich niezbędnych witamin, mikroelementów i pierwiastków śladowych.
Preparat stanowi część kompletnego programu treningu wyczynowego. Posiada certyfikat antydopingowy.
  
Odżywka BIAŁKOWA typu bulk z L - Karnityną, czyli preparat białkowy 47%, suplement diety, ozrównoważonej zawartości białka i węglowodanów, umożliwiający lepszą kontrolę wagi oraz wzrost wydolności bez utraty dynamiki.Do stosowania przed treningiem w fazie treningu wytrzymałościowego – dla sportowców wyczynowych oraz zaawansowanych amatorów , w dyscyplinach sportu gdzie ważna jest kontrola przyrostu objętości masy mięśniowej , a także w tych dyscyplinach gdzie jest ona niepożądana. Dzięki zawartości preparatu wapniowego – wspomaga także układ kostno-stawowy , przeciążony podczas treningu, oraz dodatkowo zapobiega złamaniom kości związanym z nierównomiernym rozwojem układu mięśniowego i kostnego (w szczególności u młodszych sportowców).
Dostarcza organizmowi wszystkich niezbędnych witamin, mikroelementów i pierwiastków śladowych.
Preparat stanowi część kompletnego programu treningu wyczynowego. Posiada certyfikat antydopingowy.


Regenerator po wysiłkowy, czyli najbardziej zaawansowany produkt z grupy MILKOSHAKE. Regenerator po wysiłkowy, przeciwdziała procesom katabolicznym uszkadzającym mięśnie w czasie i tuż po wysiłku. Zawiera aminokwasy rozgałęzione i l-glutaminę (BCAA).
Oprócz tego REGENERATOR stanowi bogate źródło węglowodanów o różnej przyswajalności  - zapewniając organizmowi równowagę energetyczną podczas wysiłku. Zawartość l-karnityny i tauryny wspomaga wydolność serca i układu krwionośnego zawodnika, a także podnosi reaktywność układu nerwowego pobudzając organizm do większej mobilizacji w czasie wzmożonego wysiłku. Jony zawarte w preparacie zapewniają odpowiednie nawodnienie organizmu i wspierają prawidłowe działanie pompy sodowo-potasowej komórek.
Jak wszystkie nasze produkty regenerator zawiera także preparat wapniowy – wspierając układ kostno-stawowy sportowca.
Dostarcza organizmowi wszystkich niezbędnych witamin, mikroelementów i pierwiastków śladowych.
Preparat stanowi część kompletnego programu treningu wyczynowego. Posiada certyfikat antydopingowy.

We wszystkich naszych produktach zastosowano wapniową substancję złożoną AQUAMIN®. AQUAMIN® składającą się głównie z naturalnego, łatwo przyswajalnego wapnia, a dodatkowo zawierających szeroki zakres mikroelementów – niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu i zapewniających prawidłowe wchłanianie wapnia. Substancja ta nie tylko pomaga zapobiegać osteoporozie ale także znajduje zastosowanie w leczeniu , nawet w zaawansowanych stadiach tej choroby, znacznie poprawiając sprawność poruszania się. Przeprowadzone w Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii testy kliniczne potwierdzają skuteczność tego rodzaju wapnia znacznie przewyższającą dotychczas stosowane i dostępne na rynku preparaty.
MILKOSHAKE™ są jedynymi w Polsce odżywkami zawierającymi AQUAMIN®.
To właśnie dzięki AQUAMINOWI® , zawierającemu naturalne związki wapnia pochodzące z Morza Północnego, minerały i pierwiastki śladowe, nasze odżywki posiadają niespotykane dotąd właściwości, nie tylko spełniając standardowe oczekiwania naszych klientów , ale także wzmacniając układ kostny i zabezpieczając go przed przeciążeniami podczas treningu.
Szczególnie ważne jest to w przypadku młodych sportowców , którzy narażeni są na złamania przeciążeniowe kości wtedy gdy układ kostny nie nadąża nad rozwojem układu mięśniowego, rozbudowanego podczas treningu.
Oprócz wapnia AQUAMIN® zawiera także:
  • siarka
  • bor
  • fluor
  • kobalt
  • miedź
  • cynkselen
  • jod
  • mangan
  • molibden
 Zapraszam serdecznie na stronę MILKOSHAKE, gdzie możecie zapoznać się bliżej z produktami z grup:

- strefa fitness i kulturystyki
- strefa kobiet
- strefa sportu.


Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...