poniedziałek, 30 maja 2011

postheadericon I spontaniczny triathlon żarnowiecko nadolski ;)


Wczoraj pod prysznicem wpadłem na genialny pomysł, kombinowałem co by tu zmajstrować na środowym treningu, myślałem o jakiejś zakładce, rowerze z biegiem, albo pływanie z biegiem a co wymyśliłem... TRIATHLON, a co tam :)

Pojedziemy do Nadola, miejscowości przy jeziorze Żarnowieckim, gdzie rozpocznie się część wodna, do pokonania będzie dystans około 1km, zamontuję Garmina pod czepkiem i jazda w wodę. Po pływaniu czeka mnie "T1" czyli pierwsza strefa zmian i zmiana dyscypliny na rowerowanie, pętla około 24km wokół jeziora, na zakończenie zmiana butów i dycha biegu.
Jeżeli ktoś chciałby się dołączyć, a są  już 3 osoby chętne, proszę o kontakt :)
Na mapce, moja piątkowa trasa rowerowa. Było fajnie :)

Pozycja GPS: do "centrum" Nadole

GPS: 54.742155,18.060987
(Start, Meta, T1, T2) i w ogóle...


Zbiórka o 17:30.

Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...