wtorek, 10 maja 2011

postheadericon Bieg Europejski wg Akademii Biegania

Miło czytać takie recenzje, które mobilizują do dalszej pracy i sprawiają, że jednak warto się poświęcaćw swojej pracy, gdyż sa osoby, które to doceniają :)
"Doczekaliśmy się i należy im się szóstka. Brawo Suchy, brawo nowy Dyrektor, brawo każdy, kto dołożył się do organizacji dobrego biegu! Bieg Europejski był prawdziwie europejski. Kiedy 20 kwietnia spotkaliśmy się na wykładzie prof. Wojciecha Ratkowskiego. Kiedy Piotr Suchenia miał okazję opowiedzieć o zapleczu rganizacji biegów. Kiedy miał obawy, czy brak możliwości rejestracji w dniu biegu nie wywoła jakiejś afery - nie wiedzieliśmy co tak naprawdę przyniosą zmiany.  Już wtedy czuliśmy jednak, że udało się zmienić to, co psuło fajne, gdyńskie biegi. Dzisiaj możemy potwierdzić trafność naszego przeczucia. Udało się. Rejestracja zamknięta na 3 tygodnie przed startem, odbiór numerów i chipów zamknięty na godzinę przed startem, znakowanie numerów startowych podczas wręczania medali i wody - to wszystko spisało się na medal. Po kilku obsuwach na wcześniejszych imprezach wystartowaliśmy z dokładnością szwajcarskiego zegarka. Rozgrzewka nie poszła na marne. Nie było żadnej nerwówki. Brawo, szóstka, złoty medal i tak trzymać drogi GOSiRze."

Tekst pochodzi ze strony Akademii Biegania, na którą serdecznie zapraszam. 

Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...