wtorek, 17 maja 2011

postheadericon BiegamBoLubię po Polsce... i w Gdyni!!!


Biegam Bo Lubię w Gdyni
16 maja 2011r.

                Pomimo deszczowej i pochmurnej pogody na kolejnych zajęciach z cyklu BiegamBoLubię po Polsce, których organizatorem w naszym mieście jest GOSiR zebrała się 19 osobowa grupa biegaczy. Wśród znanych twarzy, pojawiły się trzy nowe osoby, w tym Jakub Krzyżak, czołowy polski kolarz specjalizujący się w Kolarstwie Górskim a mający na swoim koncie sporą ilość trofeów z gdyńskich maratonów rowerowych i cyklicznych imprez GPX MTB.
                Rozpoczęliśmy „śladem” Biegu Europejskiego, czyli Bulwarem Nadmorskim, w połowie którego trenerka Iwona rozpoczęła długą serię ćwiczeń, uaktywniając wśród uczestników te partie mięśniowe, o których istnieniu większość z nas nie miała pojęcia. 

 
 
 
 
Po kilkunastu minutach gimnastyki pobiegliśmy na Skwer Kościuszki, gdzie przy fontannie zrobiliśmy nawrót kierując się do miejsca zbiórki, czyli Contrast Cafe.
Tam przy herbatce z sokiem i cytryną nastąpiła degustacja domowych wypieków, przygotowanych przez jedną z naszych uczestniczek – Magdę oraz uroczyste odczytanie regulaminu VII Nocnego Biegu Świętojańskiego, do którego prowadzimy przygotowania podczas cotygodniowych wspólnych treningów biegowych.
                Kolejne spotkanie odbędzie się w najbliższy poniedziałek, tj. 23 maja o godzinie 19:00 a miejscem zbiórki będzie tradycyjnie Contrast Cafe. Serdecznie zapraszamy.Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...