czwartek, 21 kwietnia 2011

postheadericon trzeba zacząć trenować... Susz tuż, tuż...

Wiedeń i po Wiedniu, nie ma co, ten rozdział już zakończyłem więc czas napisać nowy pt. "Susz". Jutro wznawiam pływanie, o 6:30 z rana melduję się w wodzie i mam plan na małą masakrę wytrzymałościową, nie wiem czy to mądre i rozsądne, no ale cóż, Susz tuż, tuż... :) w każdym razie priorytetem będzie teraz woda i rower do którego w końcu zamówiłem pedały i buty, więc jak przyjdą skręcam maszynę i jazda na szosę. Nie ma na co czekać i się pieścić, trzeba wziąć się ostro do roboty, bo czasu naprawdę zostało bardzo mało. Wydolnościowo spokojnie sobie poradzę, z roboty do maratonu, który przeszedł bezboleśnie tlenowo jestem przyzwyczajony do długiego wysiłku, w wodzie poradzę sobie gdyż podobne odległości pływałem już dawno, więc klucz będzie tkwił w dwóch kółkach, ale wierzę, że to też zaskoczy. Oprócz przygotowania fizycznego ważną role a nawet bardzo ważną pełnić będzie odżywianie. Na maratonie to zagrało, na Susz mam pewien plan, który rozgryzłem, ale nie mam pojęcia, gdzie tyle żeli podkleję na rowerze :) coś przecież trzeba jeść. Oczywiście w międzyczasie zamierzam wystartować kilka razy na ulicy, 3 maja w Suszu na 10km, 22 maja w Kępinie również na dyszkę, ale tu będę chciał zrobić jakąż zakładkę... pożyjemy - zobaczymy :)

Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...