sobota, 23 kwietnia 2011

postheadericon bieganie - numer jubileuszowy ;)

...pamiętam, jak dostałem sms'a od kumpla, że ukazał się już ten numer w EMPIKu, mieszkałem wtedy w Gdańsku i po treningu wyskoczyłem z wanny, wsiadłem w tramwaj i pojechałem do Gdańska Głównego po BIEGANIE... Kupiłem chyba 3 czy 4 egzemplarze od razu ;) Nie myślałem, że aż tak będe wyeksponowany na tej okładce ;) W ogóle, jak Marek Tronina zadzwonił do mnie z propozycją sesji, nie zbyt podobał mi się ten pomysł, ale na dzisiejszy dzień, uważam, że było warto taplać się w wodzie przez prawie dwa dni. Był czerwiec a woda w Zatoce była naprawdę zimna, pomimo pięknej słonecznej pogody. Ludzie spacerujący po plaży gapili się na mnie i na Adama, który robił foty (ponad 200) jak na wariatów...

 
 
 
 
...czerwiec 2007, 67kg :) to były czasy...

Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...