czwartek, 31 grudnia 2009

postheadericon Ostatni trening grudnia i... 2009 roku

Dziś w planie było nieco dłuższe wybieganie ~20km, więc wybrałem się do lasu, przed siebie... biegłem można śmiało powiedzieć "gdzie oczy poniosą" czyli tak, jak lubię, prosto, w lewo, w prawo, w jakąś leśną drogę, obok jeziora, pod mostkiem, przez tory kolejowe, przez zagajnik, ścieżką leśną, szosą... było świetnie. Jedyne, co lekko irytowało to podłoże, miejscami był taki lód, że nie można było spokojnie biec, trzeba było cały czas kontrolować trakcję, żeby się nie przewrócić. Znowu miałem kłopoty żołądkowe, ale już nam ich przyczynę, więc teraz tylko kwestia wyeliminowania pewnych produktów z diety i będzie OK. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie sprawa prędkości i tętna, pomimo wolnego biegu, bo śr/km wyszła 5'05 i zróżnicowanego terenu średnie tętno wyniosło 142 uderzenia, co jak na mnie jest bardzo niską wartością.Poniżej tradycyjne już kilka fotek z lasu...mostek nad którym prowadzi nieczynna już linia kolejowatory kolejoweprzypadkowo wbiegłem  na bagno..
.Uwaga! Żmije!młodnikleśna drogaambona myśliwska...płonie ognisko w lesiestanowisko sędziowskie w sportach wioślarskich na jeziorze RaduńMOSiR Wałczkąpielisko w Wałczutablica pamiątkowa "WUNDERTEAMU"

Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...