sobota, 19 grudnia 2009

postheadericon Hu, hu, ha, hu, hu,ha przyszła zima zła...

Przyszła zima, zasypało co się da, ulice stały sie "nieprzebiegalne" w lesie nie jest lepiej, jednym słowem, jest ciężko z wykonaniem wcześniej zaplanowanego treningu biegowego, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło ;) Ja się generalnie nie przejmuję takim obrotem rzeczy i staram się spokojnie realizować i modyfikować na bieżąco trening.
W tym tygodniu 2 razy biegałem na bieżni mechanicznej, nie jest co prawda to to samo, co trening zrealizowany na dworze, ale są sytuacje na które nie mamy wpływu.
Wczoraj zamiast planowanych 10km i 10 minutowych podbiegów, musiałem skrócić trening do 5km i 5x1' podbiegu + 5x30" wieloskoku, a umęczyłem się straszliwie w tym śniegu. Dziś postawiłem wszystko na jedną kartę i udałem się do lasu na crosik. Założenie, nie dać się zasypać w jakiejś zaspie i nie wchodzić w HR powyżej 175 ud/min. Cel - ZREALIZOWAŁEM. Trasa w lesie w większości zasypana po kostki, a na niektórych odcinkach po pół łydki, były również takie momenty, gdzie musiałem "zakłądać ślad" ale było OK. Jestem zadowolony. Pętlę 14,7km pokonałem ze średnią prędkością 5'09/km przy średnim HR=165!!


To był kolejny, dobry trening...

Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...