poniedziałek, 7 grudnia 2009

postheadericon Zamieniłem Polara na Garmina

 piątek sprzedałem moją zabaweczkę do biegania, 2 letniego juz Polara RS800 SD. Jego następca został Garmin forerunner 310XT HR.
Pierwszy trening i już na samym starcie ogromne zaskoczenie. Pomimo zacmurzonego nieba i ogarniających ciemności Garmin momentalnie zlokalizował sygnał z satelity i mogłem spokojnei zrealizować trening, nie zastanawiając się nad kalibracją oraz czy sensor w bucie jest dobrze przymocowany. Sobotni cross i niedzielna wycieczka również przebiegły w bezproblemowy sposób. Uważam, że był to dobry wybór.
Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...