czwartek, 3 grudnia 2009

postheadericon Konkurs Pumowy - Mikołajkowy


          Dzisiejsze spotkanie PUMA z biegiem Gdyni przebiegać będziew świątecznej mikołajkowej atmosferze. Zadaniem uczestników będzie przebranie się w stroje nawiązujące do Świąt. Mogą to być kostiumy renifera, śnieżynki, Mikołaja, bałwana itp itd...

          Osoby przebrane wezmą udział w konkursie na najlepsze przebranie, który rozegrany zostanie w sposób "międzymiastowy" pomiędzy teamami biorącymi udział w akcji PUMA z biegiem miast, czyli z Poznaniem, Łodzią, Wrocławiem, Katowicami, Bydgoszczą i Warszawą. Do konkursu wystawimy jako PUMA z biegiem Gdyni jedno zdjęcie grupowe, tak że zapraszam do przebierania się i do mikołajkowej zabawy!!!

          Zdjęcia zostaną wykonane przez zaprzyjaźnionego fotografa z AM-STUDiO.

Zapraszamy do zabawy!!!Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...