czwartek, 17 grudnia 2009

postheadericon Cross

Biegałem dziś 6 pętli crossu, z których każda miała niespełna 2,5km. Trasa wiodła alejkami parkowymi oraz częściowo przez Kalwarię Wejherowską. Na alejkach zalegało sporo śniegu z lodem, więc cały czas trzeba było być bardzo czujnym, żeby nic sobie nie zrobić ;)
Pierwsza pętla spokojna, zapoznawcza...  HRavg 154, Vavg 5'10/km, od drugiej zacząłem lekko przyspieszać, tak by cały trening był wykonany z narastająca prędkością. Klejne okrążenia przebiegały tak:
2) HRavg 168, Vavg 4'38/km
3) HRavg 172 Vavg 4'35/km
4) HRavg 176 Vavg 4'25/km
5) HRavg 179 Vavg 4'21/km - zakwaszenie 1,8 mmol/l
6) roztruchtanie
Jestem zadowolony z tego treningu, pomimo ciężkiej trasy, podbiegów, schodów, ślizgawicy i zimna, czasy są OK a zakwaszenie pokazuje, że spokojnie mogę szybciej biegać...


zrzut z Google Maps


 zrzut ze SportTracka

Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...