czwartek, 3 grudnia 2009

postheadericon PUMA z biegiem Gdyni i... ENDOMONDO
1. Zarejestruj się na www.endomondo.com, ściągnij Endomondo Tracker na swój telefon komórkowy.

2. Uruchom aplikację Endomondo w telefonie w momencie rozpoczęcia ćwiczenia. Twój trening i dane są automatycznie przesyłane na serwer.

3. Podczas biegu przyjaciele (żona, kochanka...) mogą śledzić Twój trening na żywo. Po zalogowaniu się na swoim profilu obejrzysz trasę, prędkość, spalone kalorie i inne dane.

Jeżeli ktoś nie posiada komórki a biega z Garminem, może po każdym treningu wgrać go na Endomondo i analizować każdy swój trening,prowadzić on-line dzienniczek treningowy a także śledzić treningi swoich przyjaciół :)Od 7 stycznia 2010 roku ruszy rywalizacja między miastami w ramach akcji
PUMA z biegiem miast...

Szczegóły niebawem...

Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...