czwartek, 31 grudnia 2009

postheadericon Podsumowanie 2009 roku

Rok 2009 uważam za udany, sporo startów, kilka zwycięstw, dużo nowinek treningowych i nauki o swoim własnym organizmie. Może liczbowo nie wygląda to zachwycająco, ale jak powtarzałem wielokrotnie, jak mam czas to biegam, jak mam więcej czasu to trenuję a pracując 8 godzin dziennie + kilkanaście weekendów w roku, trudno trenować niewiadomo ile i niewiadomo, jak dużo - w tym przypadku należy trenować mądre, rozsądnie, analizując każdą jednostkę treningową w taki sposób by ich układ w mikrocykl, makrocykl przyniósł oczekiwany skutek. Uważam, że to mi się udało, bo docelowe starty wyszły tak, jak chciałem.

Kilka cyferek dla lepszego zobrazowania mojego treningu"

- 3 920 km przebiegniętych w 12 miesięcy
- 322 godziny przepracowane na treningach i na zawodach
- 290 jednostek treningowych (w tym starty)

- średnie tempo na 1km 4'41
- średni puls 157 ud/min
- max puls 210 ud/min... co przyniesie Nowy 2010 Rok...?

Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...