poniedziałek, 15 lutego 2010

postheadericon Podsumowanie tygodnia

Kolejny tydzień w nogach, objętościowo śrdnio ~117km, ale jakościowo było juz lepiej. 
Siła biegowa, delikatne BNP, start i dłuższe wybieganie + gimnastyka w domu. Najbardziej cieszy mnie to, że pomimo mocnego biegania trzymam się dobrze (nie zapeszam) i normalnie funkcjonuję. Co ma na to wpływ? Suplementacja i ćwiczenia siły ogólnej w domu. Dobre wspomagania to podstawa, Vitargo, witaminy, aminokwasy i od kilku dni Lyprinol (jakoś lepiej się po nim biega). 
 Przede mną dwa mocne tygodnie, dusżokilometrów i sporo siły... nie ma lekko, gopdzina "0" zbliża się wielkimi krokami a tam nie będzie miejsca na improwizację.
Tylko silni przetrwają!

Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...