piątek, 26 lutego 2010

postheadericon Podbiegi


Od czasu do czasu trzeba zrobić mocną i solidną siłę biegową. Ile można biegać 100-200m podbiegów? Dziś wzorem lat ubiegłych postanowiłem zrobić 2 serie po 5 powtórzeń 2 minutowych podbiegów. Wzniesienie oczywiście nie było jakieś hard corowe, ale pozwalało się zmęczyć. Po 7km rozgrzewce i kilku minutach solidnego rozciągania się ruszyłem. Pierwsza seria luźno, spokojnie bez spinania się. Odcinki wychodziły około 530m, czyli po jakieś 3'50/km. Podczas drugiej serii nawarstwiło się już zmęczenie i na ostatnich dwóch podbiegach musiałem się sporo namachać - tu wyszło mi 550m :)
To był solidny i dobry trening. Całość wyszła 21,1km.

Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...