piątek, 13 sierpnia 2010

postheadericon Wycieczka biegowa

Miało być spokojne około 20km wybieganie, ale na "miało" się skończyło... z rana 250km za kierownicą, w upale, bez klimy, więc na trening wyszedłem około 18:30.
Plan był taki: dobiec do SKM Reda Pieleszewo, wbić się na czarny szlak aż do Zbychowa, skręcić na niebieski szlak rowerowy i na Wyspowie przeskoczyć na czerwony, prowadzący do Wejherowa.
Jak wyszło... do Zbychowa planowo, ale cały czas pod górę. Czarny szlak prowadził cały czas pod górę, co chwilę zmieniając kierunek, przez młodniki, zagajniki, polanki, pola, drogi i dróżki - rewelacja. Dobiegłem do Zbychowa, ale za żadne skarby nie mogłem znaleźć niebieskiego szlaku, więc pociągnąłem dalej w kierunku... Nowego Dworu Wejherowskiego i tam też dobiegłem. Na Garminie było już ponad 14km, ale wiedziałem, gdzie jestem :) Odbiłem w prawo i za około 300m w prawo w kierunku leśniczówki Wyspowo i po około 1,5km znalazłem czerwony szlak :)
Było prawie cały czas z górki, szeroką drogą, prowadzącą przy zbiornikach małej retencji wodnej, wzdłuż rzeczki Cedron, wijącej się niczym górski szlak. Biegło się super. Po drodze mijałem liczne domki, leśniczówkę i kilka miejsc biwakowych z wielkimi wiatami i miejscami na ognisko. Kiedy las się skończył dobiegłem do Wejherowa i po kilku km osiągnąłem metę. Całość zamiast 20-22km wyszła 27,3km. Czas biegu: 2:09:45, śr/km 4:45 przy średnim pulsie 149 :)  To był dobry trening, ale ciut za długi.

Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...