sobota, 7 sierpnia 2010

postheadericon Lipiec 2010

Co przyniósł lipiec... był to bardzo dobry i owocny miesiąc treningowy, w którym zrobiłem 506km w 29 dniach treningowych. Było ciężko, szczególnie pod względem pogody. Upały, późne godziny treningów, wszystko to sprawiło, że pod koniec miesiąca zakończonego startem kontrolnym w półmaratonie byłem lekko zmęczony, ale przecież o to chodzi.
Podczas tego miesiąca zrobiłem, z czego jestem bardzo zadowolony 2 mocne 30-stki i 7 treningów siły biegowej, na których pokonałem ~15,5km. Oprócz tego, wystartowałem kontrolnie 2 razy. Raz na 10km (34'51) i raz w półmaratonie (1:14:49). Było sporo II zakresu, chociaż jego liczba, mam nadzieję, w sierpniu będzie większa i kilka akcentów w WB3: 8x1km, 5km (sprawdzian) i 5x2km., tak że działo się i było ciekawie. Czas spędzony na treningach w lipcu to 37 godzin, 35 minut i 17 sekund. Średnia prędkość to 4'33/km a średni puls wyniósł 152. 
Jak będzie w sierpniu...? Na pewno więcej kilometrów, więcej spokojnego, tlenowego biegania, szczególnie przez najbliższe 3 tygodnie. 14.08 jedziemy do Szklarskiej Poręby na 9 dni, więc trzeba będzie to wykorzystać, plan jest ambitny...

"Cel - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom."
Ambrose Bierce

Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...