piątek, 27 sierpnia 2010

postheadericon REGENERACYJNE WYBIEGANIE

Po środowym bardzo mocnym treningu [BC1 15km - 1:03:23 + WB2 10km 36:17 + OWB1 2km 10:20] i lekko przeziębionym n.kulszowym, którego usilnie wygrzewam od kilku dni, w czwartek zaplanowałem bardzo wolne, turystyczne, krajoznawcze i regeneracyjne wybieganko. Z nóżki na nóżkę, z uśmiechem na twarzy, jak to miał w zwyczaju mówić jeden z moich trenerów - Mirek Tarnowski.
Podjechałem autkiem do Borowa, nigdy w życiu tam nie byłem, i wyruszyć czerwonym szlakiem w kierunku Bieszkowic i z powrotem.
Trasa prowadziła leśna drogą, przez rezerwaty przyrody "Pełcznica" i "Bieszkowickie Moczary" a na 8km odcinku mijałem aż 7 jezior! Rewelacja. Było rewelacyjnie, spokojnie, luźno, rekreacyjnie. Biegałem po 5'20-15/km, na tętnie w okolicy 135 - 138 ud/min, czyli bardzo delikatnie. Musiałem oczywiście zrobić kilka fotek, szczególnie w takiej okolicy, gdzie nigdzie wcześniej nie byłem :) Trening zajął mi w sumie niecałe 20km.
parking leśny ze sporą ilością wiat i miejsc biwakowych
jezioro Borowo
bagno
rezerwat przyrody "Pełcznica"
jezioro Pałsznik
Wygoda
jezioro Wygoda
jezioro Bieszkowickie
jezioro Zawiat
j.w.
Rezerwat "Bieszkowickie Moczary"
Borowo - opuszczone zabudowania
Po maratonie, w jakiś weekend wybiorę się czerwonym szlakiem "szlak wejherowski" od początku do końca...
...będzie cały dzień biegania, jakieś 55km...
Szukam chętnych na to wyzwanie :)


Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...