poniedziałek, 23 sierpnia 2010

postheadericon Wspomaganie

Kilka słów o wspomaganiu, które pomaga mi podczas treningów. Wiadomo, nie samym chlebem żyje człowiek ;) a szczególnie maratończyk. Przy mocnej robocie należy się organizmowi dorzucić małe "co nie co" i sprawić, by każdy trening mógł przebiegać w miarę optymalnych warunkach, bez niepotrzebnych spadków energetycznych, podczas treningów a także co bardzo ważne substancji wpływających na lepszą regenerację po treningu i zapobieganie mikrourazom.
W suplementy zaopatruję się w firmie BORTEX (www.bortexsport.pl), której właścicielem jest, mój bardzo dobry przyjaciel - "Tytanowy Sylwester" i to dzięki jego pomocy mogę bez problemów przygotowywać się do startów oraz treningów, za co z góry dziękuję.


witaminy
activize - pobudza, pomaga dotlenić narządy i komórki, daje niezłego "kopa"
isofit - doskonały napój z minerałami, idealny przed, w trakcie i po treningu
BCAA - po ponad roku wróciłem do suplementacji tym środkiem, 2 przed i 4 po treningu
activator strong - jedyny żel, który na mnie działa, stosuję go zarówno przed jak i w trakcie mocnych i długich treningów a także podczas zawodów

Lyprinol sport - tego, chyba nie trzeba przedstawiać, "Subaru Impreza" wśród suplementów
vemma thirst - testuje to od niedawna i jestem zachwycony, rewelacyjnie nawadnia i dostarcza do organizmu niezbędnych a co najważniejsze w bardzo dużym stopniu przyswajalnych mikroelementów
vitargo - i wszystko jasne :)

Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...