poniedziałek, 30 sierpnia 2010

postheadericon Ostatni akcent

W końcu... w końcu zrobiłem ostatni mocny akcent przed Piłą i przed ostatni przed maratonem w Berlinie. W niedzielę biegałem w Malborku na stadionie żużlowym tempo 4 x 2km + 1 x 1km, miało być 2 x 1km, ale rozpętała się taka ulewa, że żużlowo wodna paćka była do pół stopy i nie dało się skończyć treningu. Z drugiej strony myślę, że był to pewnego rodzaju "znak", że starczy już tego katowania siebie i należy się zasłużony odpoczynek :)
Plan był taki: pierwsza dwójka po 3'30, kolejne po 3'25-24, z tym że pierwsze kilometry wolniej a drugi z każdego odcinka mocniej. Biegało się ciężko, jak Iwona powiedziała, "nie podnosiłem nóg", czyli byłem mocno zmęczony, ale podołałem zadaniu.
1. 6'49
2. 6'50
3. 6'46
4. 6'42

przerwy między poszczególnymi odcinkami wynosiły 4 minuty, czyli 400m z chwilką gimnastyki ;)
Ostatni km poleciałem w mega deszczu w 3'06.
Było mocno i mocno się zmęczyłem. Teraz czeka mnie jak najbardziej zasłużone luzowanie, odpoczynek, regeneracja, czyli mało km, rytmy, start w Pile, czwórki, start w Wejherowie (10km) i Berlin.
Jak będzie... zobaczymy. Dziś idę na saunę, trzeba się porządnie wygrzać i wypocić :)

Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...