środa, 27 października 2010

postheadericon ZŁOTE BIEGI 2010

Już po raz dziesiąty największy portal biegowy, MaratonyPolskie.PL organizuje coroczne głosowanie na najlepsze imprezy biegowe mijającego sezonu.Nadawane są tytuły Złotego Biegu, Filipidesa, Wyróżnienia itp. Wszystko to odbywa się poprzez portal a głosować na imprezy mogą biegacze, zalogowani w portalu.
W tym roku znalazłem się po raz pierwszy w grupie 30 ekspertów, których głos będzie decydujący o przyznaniu tytułu dla danej imprezy. Jest to niezmiernie miłe wyróżnienie, ponieważ moje nazwisko znalazło się wśród takich tuzów biegowych jak, Andrzej Krzyścin, Grzegorz Gajdus, Paweł Januszewski, Henryk Szost, Jerzy Skarżyński czy Radosław Dudycz.
Zapraszam do głosowania, na najlepsze imprezy biegowe zorganizowane w Polsce.

www.maratonypolskie.pl

Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...