środa, 13 października 2010

postheadericon Kolejny genialny pomysłMam nadzieję, że w tym roku uda mi się po raz drugi wystartować w tej niezwykłej imprezie, czyli w Górskich Ekstremalnych Zawodach na Orientację, w skrócie GEZnO. Co to jest? Zwykły 2-etapowy bieg, marszobieg na orientację, trasa... pierwszego dnia 25km a drugiego 20km, w tym do zaliczenia kilka lub kilkanaście punktów kontrolnych. Trasa oczywiście podana jest w linii napowietrznej, więc rzeczywista jej długość może odbiegać od podanej przez organizatora. W tym roku zawody odbędą się na "końcu świata" w Ujsołach - Soblówce, czyli gdzieś w Beskidzie Żywieckim :)


Wyświetl większą mapę

Zapowiada się niezła jazda, totalny hardcore, ale to dobrze. Jest kilka mocnych ekip, my też jedziemy w mocnym składzie, razem z Rychem, kumplem z czasów BnO, obecnie jednym z najlepszych orientalistów w kraju, więc zarówno pod względem nawigacji, jak i kondycji powinniśmy liczyć się w ostatecznej rywalizacji. Zawody rozegrane zostaną 13-14 listopada, więc możliwe, że będziemy ścigać się w ekstremalnych warunkach pogodowych, ale chyba o to chodzi :)

...będzie się działo :)

Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...