poniedziałek, 1 listopada 2010

postheadericon Halloween na przełaj - 31.10.2010

W niedzielę, 31 października w Kępinie odbył się bieg przełajowy - Halloween na przełaj, sympatyczna, kameralna, impreza biegowa, typowy fun a najlepsze był to, że większość ludzi się przebrała za różne strachy, diabły, wiedźmy itp :)
na zawody pojechaliśmy z Tytanowym Sylwestrem i moją Iwonką :)
Iwona nie biegała, dalej walczy z kontuzją, więc na biegu strzelała fotki. Ja przebrałem się za... hmmm....
i było bardzo wesoło ;)
Trasa biegu prowadziła leśnymi ścieżkami a na trasie zlokalizowane były przeszkody terenowe...
miejscami było naprawdę hardcorowo, trasa miała 5,1km i przebiegłem ją ze śr 3'45/km i naprawdę się zmęczyłem, pewnie miało to związek z "ciężkim" tygodniem, który był bardzo imprezowy, ale kiedyś trzeba i po mocnym sezonie należy się chwila odreagowania ;) 
Po biegu był czas na kiełbaskę, grzańca a każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom i statuetkę :)
Było super!!!

Teraz czas zebrać się w garść i zacząć się ruszać, nie ma lekko... co w planach? W listopadzie siłownia, pływalnia, bieganie i dużo gimnastyki.Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...