piątek, 22 października 2010

postheadericon 37. Dębno Maraton, 24.10.2010

Jutro jedziemy do Dębna na maraton, będzie to mój drugi maraton w tym roku i cały czas nie jestem pewien, czy wiem co robię i czy decyzja o starcie w tej imprezie jest naprawdę słuszna. 4 tygodnie temu biegałem Berlin, co prawda niby nie wpłynął on tak bardzo na moje zdrowie, ale wiem, że gdzieś tam został i jego skutki mogę jeszcze boleśnie odczuć. Treningi między dwoma maratonami przebiegały solidnie, było kilka naprawdę mocnych biegów, co prawda kilka z nich nie wyszło, jak trzeba, ale cóż... Jedyne co mnie niepokoi to mój stan zdrowia, nie jestem w 100% zdrowy a biegając maraton, powinno się być zdrowym na 110%, więc trochę ryzykuję. Jaki jest plan? Nie biec tak asekuracyjnie, jak w Berlinie, w końcu trzeba postawić wszystko na jedną kartę i powiedzieć sobie "albo wóz, albo przewóz"... Obawiam się również pogody, prognozy nie są super przyjazne.
będzie zimno, temperatura odczuwalna około 1,5 stopnia Celsjusza... szału nie ma ;) jak do tego zacznie padać, to zrobi się naprawdę zimno, ale trzeba podjąć wyzwanie i iść za ciosem.

3 okrążenia, każde po 14km i dobieg... zobaczymy, co z tego wyjdzie :)

"kto nie ponosi klęsk, ten nie zwycięża"
J. Cezar

Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...