środa, 1 czerwca 2011

postheadericon Bieg charytatywny "Biegnij po Zdrowie"

UWAGA! UWAGA! UWAGA!
11 CZERWCA 2011! - OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!

Sprawa, jest prosta, trzeba pomóc Mikołajowi, który ma 5 lat i od urodzenia walczy z nowotworem złośliwym oka zwanym Retinoblastoma.

W swoim krótkim życiu wiele przeszedł i wycierpiał: liczne zabiegi wymrażania guzów, lasery, 18 cykli chemioterapii, zabieg wszczepienia płytki radioaktywnej, naświetlania, radioterapię, Melphalan …Wszystko w celu ratowania jego życia i zdrowia. Niestety, po 4 latach walki z rakiem, w styczniu 2011r. usunięto mu prawą gałkę oczną. Pozostało mu lewe oczko, na które widzi tylko w 10%. Mikołaj nadal pozostaje pod pilną obserwacją Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, a raz w roku jeździ do Krakowa po szklaną protezkę oczka. Dla nas – rodziców, leczenie Synka i częste wyjazdy związane są z ogromnymi kosztami. Chcielibyśmy, aby Nasz synek jak każde zdrowe dziecko mógł cieszyć się życiem i zabawą. Pomimo braku zdrowia Mikołaj jest chłopcem żywym, radosnym, a przede wszystkim bardzo dzielnym. Ta okropna choroba podcina nogi, niejednokrotnie
zabiera uśmiech z twarzy, ... ale nie nadzieję i wiarę, że będzie dobrze. Pomóż Nam w walce o jego zdrowie! Spełnij Jego marzenia!

Zawody odbędą się 11 czerwca 2011 roku /sobota/, na terenach leśnych w pobliżu Gdyńskiej Szkoły Społecznej w Gdyni. Biuro Zawodów zlokalizowane na terenie Gdyńskiej Szkoły Społecznej przy ul. Kapitańskiej 37 w Gdyni a czynne będzie w dniu 11 czerwca 2011 r. w godz. 10:00-14:00.

Program Biegu
10:00- Otwarcie Biura Zawodów, rejestracja uczestników, wpłaty, odbieranie pakietów startowych
11:30- zamknięcie listy startowej
12:00- Start 1 biegu dzieci – szkoła podstawowa na dystansie 300 m
12:15 –Start 2 biegu dzieci starsze – gimnazjum i starsi na dystansie 1000 m
12:30- Start 3 biegu głównego – dorośli na dystansie 1800 m
13.00 - Dekoracja zwycięzców
14:30- Zakończenie zawodów

Warunki uczestnictwa
Impreza ma charakter otwarty. Prawo uczestnictwa w biegu mają wszystkie osoby pełnoletnie, a niepełnoletnie posiadające pisemną zgodę rodziców. Koszty organizacyjne ponoszą organizatorzy.
Koszty osobowe ponoszą uczestnicy lub jednostki delegujące. Od zgłaszających się do biegu pobierana będzie opłata startowa, która w całości zostanie przekazana na leczenie i rehabilitację Mikołaja Ostanówko. Wysokość opłaty jest dobrowolna.

Wpisowe można wpłacać na konto organizatora :
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji i Integracji „Tacy Sami”
ul. Kapitańska 37
81-249 Gdynia
Nordea Bank Polska 54 1440 1026 0000 0000 0363 2768


z dopiskiem: opłata startowa „biegnij po zdrowie”, Imię i nazwisko zawodnika i data
urodzenia, lub w gotówce w sekretariacie Gdyńskiej Szkoły Społecznej
Gdynia ul. Kapitańska 37

Zgłoszenia
Należy przesłać w formie elektronicznej na adres organizatora do dnia 10.06.2011r . na adres email: kacicki@gmail.com, lub osobiście w sekretariacie Gdyńskiej Szkoły Społecznej, Gdynia ul. Kapitańska 37


Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...