poniedziałek, 27 czerwca 2011

postheadericon Junior World Orienteering Championships 2011


Od 2.go do 9.go lipca Polska po raz kolejny będzie gościć najlepszych biegaczy na orientacji z całego świata. Mistrzostwa Świata Juniorów w BnO, bo o nich mowa odbędą się po raz kolejny na Pomorzu. Pierwszy raz miałem do czynienia z JWOC w 1994 roku, kiedy jako zawodnik Floty Gdynia siedziałem w lesie w zielonej wojskowej pałatce i pilnowałem punktów. Po raz kolejny 10 lat później w Gdańsku i Gdyni organizowaliśmy całe centrum zawodów wraz z częścią leśną. Działo się i wszystko bardzo fajnie zagrało. W następnym tygodniu zawody odbędą się w lasach Rumi i Wejherowa a sprint w centrum Lęborka.
Serdecznie zapraszam wszystkich sympatyków BnO do kibicowania naszym zawodnikom a chętnych spróbowania swoich sił z mapą do otwartych zawodów Kaszebe O-cup.


Tak wyglądają mapy z trasami do BnO, na których rozgrywane były zawody Orienteering Baltic Cup 2011 (www.balticcup.org.p)


źródło: www.balticcup.org.pl

źródło: www.balticcup.org.pl

źródło: www.balticcup.org.pl

Wszystkie informacje dostępne są na oficjalnej stronie JWOC 2011 www.jwoc2011.pl na którą serdecznie zapraszam.

Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...