sobota, 4 czerwca 2011

postheadericon Bieganie z Polsat news - SOPOT 6 czerwca 2011r.

Kolejna akcja promująca bieganie za nami, tym razem w sobotni poranek miałem dzięki zaproszeniu Piotrka Bętkowskiego z Maratonów Polskich, mogłem na antenie POLSAT News powiedzieć kilka słów na temat biegania a dokładniej na temat kontuzji, które niestety są utrapieniem biegaczy.
Razem z Piotrem Galusem, który prowadził audycję spotkaliśmy się kilka minut po 7 rano i o 7:50 mieliśmy pierwsze wejście na żywo na antenie POLSAT News. Kilka minut, kilka zdań i audycja poszła w świat... O godzinie 9:50 mieliśmy kolejne wejście na antenę, tym razem wraz z grupka biegaczy, którzy stawili się na plaży w Sopocie i wraz z nami ćwiczyli, powodując poruszenie wśród plażowiczów.


To był bardzo sympatyczny dzionek, tym bardziej, że była to kolejna promocja biegania, które jak widać staje się naprawdę coraz bardziej popularne wśród naszego społeczeństwa i coraz więcej osób sięga ku biegowe buty a widok biegacza w leginsach biegnącego w środku miasta nie robi wrażenia.

Run 4 Fun i do przodu!!!!!

Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...