środa, 1 czerwca 2011

postheadericon II bieg charytatywny Skrzydła Anioła

W niedzielne popołudnie miałem przyjemność uczestnictwa w charytatywnym Biegu "Skrzydło Anioła", organizowanego w Luzinie w ramach III Kaszubskiej Paraolimpiady. Była to bardzo sympatyczna impreza, która na celu miała zbiórkę środków finansowych na działanie Świetlicy Integracyjnej "Skrzydło Anioła". 
Organizatorką Biegu i Marszu była Monika Wirkus, czołowa polska biegaczka która oprócz tego, że z powodzeniem startuje w wielu imprezach biegowych to również aktywnie udziela się w Świetlicy Integracyjnej, pomagając niepełnosprawnym dzieciom.
Bieg rozgrywany był na pięciu okrążeniach prowadzących częściowo po trawie oraz szutrowych alejkach. Było kameralnie i bardzo sympatycznie. Nie nastawiałem się na żadne ściganie, ponieważ jestem w ciężkim treningu i dodatkowo rano w ramach akcji Polska Biega przebiegłem ponad 10km, więc celem zawodów była zabawa połączona z pomocą. W biegu zająłem 3-cie miejsce, ale przecież nie o to chodziło.
Po biegu dla każdego przygotowano pyszne ciasto, kawę, herbatę i pamiątkowego gipsowego aniołka a dla najlepszych puchary. Po ceremonii dekoracji miało miejsce losowanie nagród, więc sporo z biegaczy wróciło do domu z upominkami i uśmiechem, ponieważ poprzez ruch i uczestnictwo w biegu mogli pomóc.
 
W imieniu Moniki zapraszam wszystkich za rok, na kolejny Bieg Charytatywny "Skrzydło Anioła".Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...