czwartek, 23 czerwca 2011

postheadericon kup se jakieś piwo...

Adam, jak dla mnie fantastyczny człowiek a także historia mojej młodości. Rubaszny, przyjacielski, zajebisty kumpel. Mąż naszej koleżanki Moniki oraz ojciec trójki dzieci. Przepraszam wszystkich czytających za kilka wulgaryzmów, które znajdą się w tym tekście, ale tak ma być i tak będzie. Kultowe hasła typu "kup se jakieś piwo" czy "skończ pierdolić, oddaj gęś" pozostaną na zawsze w naszej pamięci. W pamięci chłopaków, którzy jeszcze nie tak dawno bo kilkanaście lat temu spędzali godziny na wspólnych imprezach, koncertach, knajpach. Godziny w kultowym Atucie, w małym pokoju u Góry a potem w salonie ;) słuchając i degustując się nutami IRY i Metalliki i innych ciężkich kapel. Godziny na bulwarowych ławeczkach,  w Bulwar Cafe i na Skwerze Kościuszki, gdzie na koncertach Perfectu czy ONA pogowaliśmy ile sił w nogach. i ile pary w płucach wydzierając się w tonie ulubionych kawałków.

Adama nie ma już z nami, ale wiem, że gdzieś tam z góry popijając piwo z Ryśkiem Ridlem czy wycinając sokówki z Cliffem Burtonem dziarsko wymachując przy tym swoją czupryną, patrzy teraz na nas  i czeka, aż któregoś dnia i my tam do niego dołączymy... a przyjdzie na to czas....
Wiem, że nie zawsze popierałeś, tego jakie miałem poglądy na życie, ale zawsze byłeś zajebistym kumplem z którym można było pogadać o wszystkim i o niczym, którego zawsze ceniłem i traktowałem, jak super ziomala a każda impreza na której razem rozrabialiśmy była właśnie taką, jaka powinna być. Pamiętam, jak opowiadałeś, jak zaczepiła Ciebie na przystanku grupka krótko ostrzyżonych chłopaków i jak powiedziałeś im, że znasz Suchego ;) i chłopaki z którymi się znaliśmy poszli sobie w swoją stronę.
Kiedyś znów wszyscy spotkamy się razem,
czas straci wtedy znaczenie.
Gdy z hukiem otworzą się bramy Valhalli
nic nigdy już nas nie rozdzieli.
Przyjaźń,
której nie przerwie już nic.
Pamięć,
która będzie wciąż żyć.

Ostatni raz widzieliśmy się po kilku latach przerwy niecały rok temu na poprawinach u Góry. Powróciły wspomnienia.... Pamiętam po przysiędze u Góry, jak imprezowaliśmy przy nutach IRY "Do Californi" przerabiając ten kawałek na "Do Koszalina" gdzie służył Góra, kuzyn Adama. Pamiętam, jak wracaliśmy po północy z HIT'u robiąc sobie po drodze sesję zdjęciową a następnie wdając się w małą awanturę z miejscowymi patriotami na Pustkach. Pamiętam również historyczną imprezę w Rumi, gdzie sprawdzaliśmy, czy rybki w akwarium lubią wódkę. Nie lubiły :) Imprezy z "zakonnicami" i innego rodzaju balety, które zawsze bardzo grubo się kończyły...

Ciesze się, że mogliśmy razem z naszą całą ekipą podbijać świat i czerpać z młodości, co było najpiękniejsze.


Wiem, że jeszcze kiedyś damy radę i odwalimy taką imprezę, aż aniołkom pospadają aureolki ;) trzymaj się stary ciepło, pozdrów wszystkich na górze i zostaw dla nas jakieś piwo!

To dla Ciebie ten kawałek...Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...