poniedziałek, 24 stycznia 2011

postheadericon ASICS liga amatorów 2010

Niedawno otrzymałem miłą informację, na temat ligi biegowej ASICS prowadzonej przez portal MaratonyPolskie.pl. W klasyfikacji ICHIBAN AMATOR PÓŁMARATON MEN zająłem 2-gie miejsce. Do klasyfikacji liczyły się 3 najlepsze biegi na różnych dystansach, w moim przypadku w półmaratonie, który jest moim ulubionym dystansem a w ubiegłym roku startowałem na tym dystansie 5 razy. Do klasyfikacji zaliczono mi 3 starty:
01:11:48 - 20 Półmaraton Philipsa
01:14:52 - II Półmaraton Ziemi Puckiej
01:18:40 - 5 Półmaraton Warszawski
co prawda, w W-wie biegłem długi trening, po mocnej piątce, ale nawet, jakby zaliczono mi 3 najszybsze połówki w tym roku, nie wygrałbym klasyfikacji. Zwycięzca osiągnął wynik 3:39:56 ja 3:45:20 będzie co poprawiać w nowym sezonie :)


Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...