czwartek, 22 lipca 2010

postheadericon Tysiączki

W środę, na czarnej drodze postanowiłem lekko się odmulić i przetrzeć i po konsultacji z pewnym trenerem z lat... 60-tych zmodyfikowałem lekko trening. Najważniejszym treningiem i jednocześnie sprawdzianem w tym tygodniu będzie sobotni bieg (sprawdzian) na 5km... który mam pobiec bardzo mocno... zobaczymy, co z tego będzie, no ale cóż, no risk - no fun!
Wracając do tysiączków... pierwotnie planowałem pobiec spokojnie, po 3'20-25/km, ale za żadne skarby nie dałem rady tak wolno biec. Było luźno, spokojnie, z duuuuuuuuuuużym zapasem. Pomiar kwasu mlekowego mierzyłem co drugi odcinek, więc tym bardziej byłem ciekaw z wyników. wyszły wysokie, bo i prędkości były mocne, jak na ten okres i jak dla mnie, ponieważ nie pamiętam, kiedy ostatnio tak szybko biegałem. 
Przerwy między odcinkami... takie same, jaki czas każdego z nich, czyli długie ;) tętno, cóż... nie wskakiwało na astronomiczne wartości bo i nie katowałem się specjalnie, jak wyszło...
1. 3'11
2. 3'10 LA = 7,0 mmol/l
3. 3'14
4. 3'14 LA = 5,7 mmol/l ... myślę, że ten pomiar nie jest w 100% wiarygodny...
5. 3'17
6. 3'15 LA = 7,1 mmol/l
7. 3'15
8. 3'12 LA = 7,7 mmol/l


Na pocieszenie...po dzisiejszej PUMIE na liczniku w lipcu już ponad 400km!Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...