wtorek, 13 lipca 2010

postheadericon Krajoznawczo

Wczorajszy trening, palnowo miał być bardzo spokojnym wybieganiem. Zaparkowałem pod leśniczówką i ruszyłem człapu człap w las, przed siebie, jakimiś nowymi dróżkami. Bardzo spokojnie, tętno w granicach 139 - 144, prędkość grubo powyżej 5'/km :) było fajnie, gdyby nie muchy i inne latające robale, masakra. Zrobiłem małą pętelkę i znalazłem się na 8km, czarnej drogi, więc puściłem się ;) asfaltem do "0" i z powrote do "4". W okolicy 5km, jakieś 10m przede mną wyszedł sobie jak gdyby nigdy nic dzik... duże zwierz, za nim drugi, nie co mniejszy, poem kolejny średni, 4 małe warchlaczki, znów średni a za nim zamykający stawkę kolejny większy osobnik :) a wszystko to nieopodal mnie. Super miejsce!
Po zaliczeniu 16km, z których ostatnie km nie co przyspieszyłem (śr/km 4'52, HRavg 145) zrobiłem 10 dynamicznych, wysoko bieganych czterdziesto sekundówek i zawróciłem do domu. To był dobry trening, wyszło w sumie 21,2km :)

Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...