poniedziałek, 18 lipca 2011

postheadericon trudna decyzja...

Wczoraj, po powrocie z Biegu Filmowego w Wałczu podjąłem trudną decyzję... po naprawdę długim i dogłębnym przeanalizowaniu wszystkich plusów i minusów, postanowiłem odpuścić start w jesiennym triathlonie na rzecz dobrego, satysfakcjonującego przygotowania się do maratonu w Eindhoven, który odbędzie się 9 października. Chciałbym, żeby było to pewnego rodzaju pożegnanie z maratonem, w którym ścigałem się od 2002 roku. Po starcie w październikowym maratonie zaczynam nowy projekt, pod hasłem...

Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...