poniedziałek, 8 listopada 2010

postheadericon Gdańsk biega

W niedzielę w ramach mocnego treningu biegałem w Gdańsku w imprezie pod hasłem "Gdańsk Biega". Była to masowa impreza biegowa, jednakże bez zwycięzców, gdyż zgodnie z jej założeniami, każdy kto przebiegł przez linię mety został zwycięzcom. W biegu wystartowało około 900 osób, którzy do wyboru mieli dwa dystanse, 6 i 3km. Trasa wiodła plażą oraz alejkami spacerowymi w parku.
Plan był prosty,pobiec mocno, ale bez ścigania. Musiałem się przewentylować i przypomnieć organizmowi, jak się pracuje na wyższych obrotach.
Praktycznie przez cały czas biegłem razem z Łukaszem
luźno, ale mocno, było fajnie
tętnowo było ciekawie, w pewnym momencie było nawet 200 ud/min :)
na zawodach biegli min. Maciek "Gleba" Florek
od prawej: Iwona Guzowska, Paweł Januszewski
Radek Dudycz
Krzysiek Łoniewski z Radiowej Trójki
Tomek Czubak

Ciekawa inicjatywa, ciekawy projekt i powiem szczerze, że w wielu miastach w Polsce powinno się organizować takie przedsięwzięcia. Na zakończenie odbyło się losowanie nagród rzeczowych spośród wszystkich uczestników, tym razem nic nie udało si wylosować, ale imprezę wspominam bardzo sympatycznie :)

Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...