środa, 17 listopada 2010

postheadericon Konferencja szkoleniowa organizatorów imprez biegowych w Polsce

Dziś wieczorem wyjeżdżam, z reszta jak co roku na Konferencję Szkoleniową Organizatorów Imprez Biegowych w Polsce, organizowaną przez Polskie Stowarzyszenie Biegów. Konferencja tym razem odbędzie się w Hotelu Las w Piechowicach k. Szklarskiej Poręby. Poprzednio organizowana była min. w Wałczu, Spale, Bydgoszczy czy Jarosławcu.
Zapowiada się ciekawy wyjazd. Mam nadzieję, że uda mi się w wolnej chwili czasu wyskoczyć na pływalnię, lub chwilkę potruchtać po górkach. Wczoraj zrobiłem spokojne wybieganie 12km i powiem, że szybko wracam do "normy" :) Normalne prędkości i normalne wartości HR. 

Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...