środa, 15 września 2010

postheadericon PostureCurve

Dzięki Sławkowi z portalu www.thestick.pl mogę testować kolejne urządzenie, wpływające na utrzymanie poprawnej postawy ciała a przede wszystkim pomagające zwalczyć ból pleców i dolegliwości spowodowane z rwą kulszową.
PostureCurve - bo o tym urządzeniu mowa, (http://www.posturecurve.com/)prezentuje się w następujący sposób:

Pisząc ten tekst siedzę na krześle a za plecami mam PostureCurve i powiem, szczerze, że ciekawie prezentuje się to urządzonko, jeżeli będzie dawało takie efekty jak "stick", a myślę, że będzie to bankowo wpłynie na poprawę samopoczucia po 8 godzinach spędzonych w biurowym fotelu, czy 500km wydeptanych na ulicy.

Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...