wtorek, 1 czerwca 2010

postheadericon Relaks w Mikoszewie

Po sobotnim starcie w Pasłęku, pojechaliśmy z Adasiem do Mikoszewa, gdzie Binczuś, mały - wielki człowiek a bliżej mój świadek ma ośrodek wypoczynkowy, do którego z tego miejsca wszystkich zapraszam.
Dotarłszy na miejsce i rozpakowaniu się pojechaliśmy do pobliskiego Jantaru, gdzie w Ośrodku Wypoczynkowym "Jantar" skorzystaliśmy, jak za dawnych dobrych czasów z pływalni i solanki w jakuzzi. To było to, relaks, odpoczynek i regeneracja :)
Po wymoczeniu się wróciliśmy do Mikoszewa i odpaliliśmy grilla :) karkóweczka, piersi z kurczaczka, sałatki, zimne odżywki, pychotka, tego było właśnie nam trzeba.
w przerwie między kolejnymi porcjami karkówki oglądaliśmy walkę Alberta Sosnowskiego z Witalijem Kłyczko (oryginalna pisownia), którą niestety nasz pięściarz przegrał, ale zostawił po dobie bardzo dobre wrażenie.
Z rana po śniadaniu... poszliśmy nad Wisłę a następnie wyszliśmy na trening. Było rewelacyjnie, cieplutko, ptaszki ćwierkały, słoneczko świeciło, było błogo i przyjemnie. Zrobiliśmy ciut ponad 13km z nóżki na nóżkę, z uśmiechem na twarzy po 5'24/km ze średnim HR=136, czyli regeneracyjna regeneracja.
To było to :) Odpocząłem po sobotnim ścigańsku i od razu lepiej się poczułem. Nie ma, jak aktywnie spędzony weekend.
w oddali ujście Wisły
Wisła
las nieopodal ośrodka w Mikoszewie
Binczuś, Adaś, Suchy - czyli VIKING Team :)

To był bardzo udany i sympatyczny weekend, mam nadzieję, że niedługo go powtórzymy. Tak na marginesie, to w ośrodku u Binczusia można zorganizować bardzo sympatyczny obóz sportowy. Wokół jest rewelacyjny las do biegania zarówno crossów, długich wybiegań, siły biegowej itp :)


Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...