środa, 30 czerwca 2010

postheadericon WB2BC, czyli popularny "ciągły"

Wtorek, godzina 18:45 na termometrze 27 stopni w cieniu, wręcz idealna pogoda na mocny trening... Vitargo, Biały Escort WRC LPG i jazda na "czarną drogę". Rozgrzewka 2km spokojnego biegu i jazda...
Zacząłem z 2km i leciałem do 6km, następnie wracałem do "0", czyli 10km. Od początku szło mocno, chociaż w żołądku czułem obiad o temperaturze nie wspomnę. Pierwszy km... 3'40, było trochę z górki, więc tak mogło być. Zakładałem trzymać się HR 180 a po biegu zmierzyć zakwaszenie. Na 5km było 18:50,czyli całkiem przyzwoicie :) na mecie 37:37. Średnie tętno = 178, średnia prędkość 3:45/km a zakwaszenie... 1,5mmol/l... czyli mogłem biec szybciej...
Widzę, że trening który zaaplikowałem przez 2 tygodnie przyniósł efekty, co prawda km nie było sporo, ale jakościowo było naprawdę mocno. Dziś 15km spokojnego wybiegania + 10x40", w czwartek rozruch na PUMIE, piątek siła, sobota dłuższe wybieganie + przyspieszenia a niedziela Bieg dla Kasi, typowo z mocnego treningu, na zmęczeniu. Zobaczymy, jak pójdzie :)

Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...